Ulaşım Hizmetleri – TED BANDIRMA KOLEJİ

Ulaşım Hizmetleri

TED Bandırma Koleji Kampüs Yönetimi olarak ulaşım hizmetleri konusunda uzman servis işletmeleri ile çalışılmaktadır. Okul servislerimiz, uzman şoför ve refakatçi ile emniyet-düzen-özen ilkeleri esaslarına göre, öğrencilerimizin ulaşımlarını zaman kaybı yaşatmaksızın sağlayacaktır.

TED Bandırma Koleji Kampüsümüz, elverişli olmayan hava şartlarında ve okul giriş-çıkış saatlerinin yoğunluğunda trafik sorununu ortadan kaldıran bir yapıyla inşa edilmektedir.

TED Bandırma Koleji olarak öğrencilerimiz ve velilerimize hiçbir trafik sorunu yaşamadan rahatça okula giriş-çıkış yapabilme imkanı sunmaktayız. Eğitim görevlilerimiz, velilerimiz ve servis şoförlerimiz okul civar güzergahlarında yapılan düzenlemeler ile okulumuza kolaylıkla ulaşabilme olanağı elde eder.

Öğrencilerimiz Bandırma ve çevresinden yeni, konforlu, temiz, bakımlı, emniyet kemerli, ısıtma ve soğutma sistemleri yanı sıra, ilkyardım seti, trafik seti yangın söndürme gibi mecburi teçhizatın eksiksiz, kullanılmaya hazır bulunduğu modern araçlarla taşınmaktadır. Öğretim yılı başında serviste mevcut öğrencilerimizin veli adı ve telefon numaralarının bulunduğu listeler servis sorumlusu şoför ve/veya refakatçiye, servis görevlilerinin iletişim bilgileri de velilerimize bildirilecektir.

Okula gidiş gelişlerde zaman kaybı olmaması ve servis içi düzenin sağlanması için hazırlanmış bulunan ‘Servis Kuralları’ listesi öğrencilerimizle paylaşılacak olup, her eğitim öğretim döneminde tüm şoför ve refakatçiler ‘Otobüs Şoförleri ve Refakatçiler için Trafikte Güvenli Sürüş ve Seyahat Eğitimi’ almaktadırlar.

Atatürk Köşesi

Ansolon